Kazancı Beldesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM FORUM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
KAZANCIYA SESLENİŞ

KAZANCIYA SESLENİŞ

Tarih 30 Mart 2014, 19:33 Editör İbrahimDemirtaş

Uğuz Tekin:Kazancı Belediye Başkanı...

 
SAYGI DEGER KAZANCI HALKIM:
Saygı Değer Kazancı Halkım: Sizleri Saygı ile selamlıyorum…
30 Mart yerel seçimlerine saatler kaldı. Cumhuriyetin bize verdiği seçme ve seçilme hakkımızı yarın kullanmak için sandıklara gideceğiz 2014 seçimleri Ülkemize ve Kasabamıza hayırlı uğurlu olsun.
Saygı Değer Kazancı Halkım: Mensubu bulunduğum ve aday olduğum CHP’nin ve sahsımın Dini ve Milli değerlerimize Saygısı dün odluğu gibi bu günde var ve  yarında olacaktır…Ülkemizde üzülerek ve endişe ile izlediğimiz, Görmek ve Duymak istemediğimiz, Kanunlarımıza, Dinimize ve Siyasi Ahlakımıza uymayan ve yakışmayan olaylara tanık ve şahit olduğumuz bir ortamda seçime gidiyoruz.
Saygı Değer Kazancı Halkım:2004 yılında sizlerin verdiğiniz başkanlık görevimi 10 yıldır sizlerin güvenine yakışır bir şekilde çalışarak yürütmekteyim ve bana olan güveninize ve desteğinize inandığımdan dolayı 30 Mart 2014 yerel seçimleri için tekrar aday oldum.
Saygı Değer Kazancı Halkım: Sizlerin de bildiği gibi ben bir Eğitimciyim benim Aile Ahlakım, Eğitim Ahlakım ve birde Siyasi Ahlakım var. Ben bir Eğitimci ve Kazancı Belediye Başkanı olarak Kazancı ve Kazancı Halkıma hizmet için her şey yaparım, ama Kazancı Belediye Başkanlığı koktuğu için bu güne kadar Siyasi Ahlakımı ve Aile terbiyemi hiç bozmadım ve bundan sonrada bozmam. Benim mensubu bulunduğum Cumhuriyet Halk Partisinin de ilkesi ve çizgisi budur. Şartlar ne olursa olsun Siyasi Ahlakımızdan taviz vermeyiz.
Benim boş dolaşıp boş konuşacak vaktim ve zamanım yok. Halkımın bana verdiği görevin ve işimin başındayım beni bu siyasi Ahlaksızlığa çekmeye çalışanlar yanıldılar siyasi Ahlakımıza yakışmadığı için karşılık bulamadılar ve bulamazlar. Seçimler ve bu günler geçicidir kalıcı olan güzel söylemler ve dostluklardır.
Saygı Değer Kazancı Halkım: Sizlerin talepleri benim vaatlerimdir. Seçim çalışmalarımda elimden geldiği kadar gördüklerime, duyduklarıma hep hoşgörülü yaklaştım. Kasabamızda kutuplaşmadan, Senden, Benden kavgasından yana değil Barıştan, Sevgiden, Kardeşlikten, Birlik ve Beraberlikten yanayım. Bunu korumaya ve sağduyulu olmaya çalıştım. Yarın seçim bitecek dünkü söylemler dünde kalacak aynı Kazancıda beraber yaşayıp Aynı kahvelerde çay içeceğiz bu bilinç ile çalışmalarımızı yaptık ve seçim kazanmak için Siyasi Ahlakımızdan, Aile terbiyemizden ve davamızdan vazgeçmedik, bundan onur ve gurur duyuyorum övünüyorum.
Saygı Değer Kazancı Halkım: Yarın sandıklara gidelim ve seçme hakkımızı özgür irademiz ile kullanalım. Kasabamızda Demokrasi’ye, Kasabamıza ve Kasaba Halkımıza yakışır bir seçim olması en büyük isteğim ve dileğimdir.Kazancıya ve Kazancı Halkına yakışanda budur.
Aday arkadaşlara başarılar diliyorum.
30 Mart seçimleri Ülkemize ve Kasabamıza hayırlı uğurlu olsun.
Tüm Kasaba Halkımı Saygı ile Selamlıyorum…
 
Uğuz Tekin: Kazancı Belediye Başkanı
Cumhuriyet Halk Parti Adayı
 


 


 


Bu haber 1627 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

2014 YEREL SEÇİM_ARŞİVİ

KAZANCI CUMHURBAŞK. SEÇİM SONUÇLARI

KAZANCI CUMHURBAŞK. SEÇİM SONUÇLARI KAZANCI EKMELEDDİN DEDİ

CUMHURBAŞKANIMIZI SEÇİYORUZ

CUMHURBAŞKANIMIZI SEÇİYORUZ 12 'ci Cumhurbaşkanımızı seçiyoruz...

ANKET

Belediye Başkanının Çalışmalarını Beğeniyoırmusunuz.
Tüm Anketler

TÜRK DİL BAYRAMI KUTLU OLSUN16 Mayıs 2022

© 1999 - 2022 Kazancı Haber Sitesindeki yazı, içerik ve fotoğraflar izinsiz asla kullanılmaz. Haber ve yorumlar sahiplerine ait olup, sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi