Kazancı Beldesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM FORUM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

KAZANCI ÜÇÜNCÜ PARTİ GENEL BAŞKANINI AĞIRLIYOR

İbrahim Şahin

13 Ekim 2011, 21:20

İbrahim Şahin

KAZANCI ÜÇÜNCÜ PARTİ GENEL BAŞKANINI AĞIRLIYOR
Kasabamızda, muhalefet partilerine oy vermenin kasabamız için bir kayıp olduğu söylemleri çok olmuştur. İktidar partilerin olduğu dönemlerde de farklı bir hizmet sunulmamıştır. İktidar partileri Karaman’dan sonrasını ya da Ermenek sonrasını ziyaret etme zahmetine pek katlanmamıştır. Kasabamıza Parti başkanı olarak TİP, SODEP (Erdal İnönü) gelmişlerdir.  Böylece bunlara, CHP Genel Başkanı  Sayın Kemal Kılıçdaroğlu da eklenmiş olacak.
Kasabamıza parti başkanı dışında iktidar ve muhalefet partilerinden çok sayıda milletvekili gelmiştir. ( Baha Müderisoğlu, Necati Kalaycıoğlu, Sinan Yücesoy,  Mustafa Üstündağ, Fikret ünlü gibi)Kasabamızın konumu düşünülürse geliş gidiş zorluğu, bir üst düzey yetkili için külfettir, zaman kayıbıdır.  Buna rağmen geliniyorsa etken Kazancı’nın kendi değeridir. Üçüncü Parti Genel Başkanını Ağırlayan Kazancı Kasabası etken gücü ile bir gün mutlaka İktidar Partisi Genel başkanını da ağırlayacaktır
Zor şartlara katlanarak yetkililerin Kazancı'ya gelmesi en azından halkın çektiği güçlüğü gözleri ile göreceklerdir. En azından haritada Kazancı denen bir yerleşim biriminin var olduğunu görecektir. Yetkililerle beraber gelen basın aracılığıyla sorunlarımızı yerel ve ulusal basına taşıma fırsatı bulunmuş olacaktır. Yerel yönetim bunun bilincindedir ve ağırlama görevini en iyi kullanacağından eminiz.  Sayın Belediye Başkanımız Uğuz Tekin, Sayın  Kemal Kılıçdaroğlu’nu seçildiği ilk gün makamında ziyarete gidenler arasında yer almış olup kendisini Kasabamıza davet etmiştir.  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kendisine: ''Çalışmalarının yoğun olduğunu, ilk fırsatta geleceğini'' belirmiştir. Böylece  Sayın Kemal Kılıçdaroğlu kasabamıza verdiği sözü yerine getirmiştir.
1989 Yılı’ında kasabamıza gelen Sayın Erdal İnönü: ‘’ Böyle bir yerde, böyle bir halka, elimden bir şey gelmiyor, sadece ağlamak geliyor.’’ demiştir. (Kendisini rahmetle anıyoruz.)
Sayın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: ‘’İçimden ağlamak geliyor.’’ demeyecektir. Çok şey diyecektir. Kazancı halkı da çok şey diyecektir. Gelişine Sayın Kemal Kılıçdaroğlu memnun kalacak, Kazancı Halkı memnun kalacaktır. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na Belediye başkanımızın talebini kırmayıp geldiği için teşekkür eder , ‘’Kasabamıza hoş geldiniz!’’ diyorum.
                                                                                                  İbrahim ŞAHİN

Bu haber 1727 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

ANKET

Belediye Başkanının Çalışmalarını Beğeniyoırmusunuz.
Tüm Anketler

CUMHURİYET ŞEHİDİ ÖĞRETMEN ASTEĞMEN KUBİLAY ANILIYOR24 Aralık 2021

© 1999 - 2022 Kazancı Haber Sitesindeki yazı, içerik ve fotoğraflar izinsiz asla kullanılmaz. Haber ve yorumlar sahiplerine ait olup, sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi