Kazancı Haber (.Bir haberden daha fazlası.)
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM FORUM

EN ÇOK OKUNANLAR

"Dost Eli Kazancı" Kitap Kampanyası

Tarih 03 Aralık 2023, 22:11 Editör Kazancı Haber

KİTABIN BİR SAYFASI DA BENDEN OLSUN”
KAZANCI KALKINDIRMA ve DAYANIŞMA DERNEĞİ KİTAP DESTEK KAMPANYASI

KAMPANYA DUYURUSU Derneğimizin aldığı karar gereği Kültür Sanat ve Tarih Komisyonumuz Kasabamızın kültür eserleri Kitap ve diğer her türlü baskı dağıtım fuar ve festivalde tanıtmak amacıyla Kazancı’nın ilk kültür kitabı, ilk yazılı belgesi olan “ Dost Eli Kazancı” kitabını bastırmak, her türlü kültürel faaliyet ve yeni çıkacak kitaplar için bir kaynak oluşturmak amacı ile bir “Bağış Kampanyası” başlatmıştır.

Kitabın Kazancı Kasabamızla buluşması için okuyucu desteğine, yüreğinde Kazancı Sevdası yatan Kazancıseverlerin gönüllü bağışlarına ihtiyacımız var. Üyelerimiz kitap hazırlarken yayın evlerinin ücret karşılığı sunduğu editörlük, dizgi tasarım, kapak, grafik tasarım hizmetlerini kendi imkânları ile gerçekleştirmiş olup, böylece kitap maliyetlerimi en aza düşürmüştür.

Kitap Basımında: Baskı öncesi ISBN Barkod İşlemleri Reklam giderleri Baskı Maliyeti (Kitap ebadı: orta boy ansiklopedi niteliği 16x24 592 sayfadır.) Kitap Dağıtım Gideri ödemeleri kampanyadan elde edilecek paralar ile gerçekleştirilecektir.

Matbaa aşamasında Kitap Sayısı 1000 rakamının altına düştüğü zaman baskı fiyatı ikiye katlanmaktadır. O nedenle hedefimiz 1000 adet baskı yaptırmak. Yılbaşı öncesi zamlardan etkilenmemek için kısa sürede kitabı matbaaya teslim etmek zorundayız.

Kitap birim satış fiyatı şu anki hesaplarınıza göre, 175₺’dir Kitap basım öncesi paraya ihtiyaç olduğundan bu fiyat 15 günlük süre içinde sipariş verenler için geçerlidir. 2024 Yılı enflasyon oranında fiyat artışı yapılmasını tahmin etmekteyiz. Bu yüzden Özellikle Kazancı’dan okurlarımız “Kitap gelsin alırız” demeden şimdiden ödemelerini yapıp kitaplarını Kazancı’ya gelince almaları kendi yarlarınadır.

Kitap teslimi Kazancı ve Ermenek Merkez elden teslim, diğer illerimize teslimler ise PTT kitap kampanyasını indirimli fiyatı 35 ₺ ile alıcı ödemeli adres teslimi olabilir. Kitapların Kazancı’ya teslim kargo gideri derneğimiz tarafından karşılanacaktır.

Kitabı İstanbul içinden Teslim almak isteyenler için kitap siparişi veren okurlarımız ödeme dekontu ve açık adresini ilgili @ Posta adresine bildirdikleri takdirde liste tutulacak ve Kitap Baskıdan çıktığı an kitaplar adreslerine yollanacaktır. İsterlerse İstanbul içinde elden de teslim alabilirler. Kendilerine İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası için adres bildirilecektir.

Hesap Fonunda oluşacak satış gelirlerinin %10’nu tespit edilecek öğrencilere yardım amaçlı kullanılacaktır. Daha Önceden Öğrencilere Hizmet veren PTT ÇEK destek hesabı mevcut olup çok sayıda öğrencimize destek vermiştir. Para Posta çek hesabından komisyonca belirlenecek öğrenci PTT hesabına yatırılacaktır.

Unutmayın! Yapacağınız en küçük miktar bağış bir hayıra, bir hayır duasına vesile olacaktır. Bağışları Kazancı Kalkındırma ve Dayanışma Derneği hesabı: Ziraat Bankası TR57 0001 0001 7690 2260 2650 01 Hesap Nosu’ndan yapabilirsiniz.

Ayrıca, elden yapılacak Bağış ve kitap alım bedeli için Kazancıda Dernek Başkanımıza makbuz karşılığı teslim edebilirsiniz. Çorbada benim de tuzum olsun diyen Kazancısever dostlar kitap bedelinin altın da küçük bedellerle katkıda bulunabilirler Her 1 ₺ yardım bir kitap sayfasına dönüşecektir

Bağış yapanların listesi miktar belirtmeksizin haber sitelerimizde yayınlanacak ayrıca teşekkür yazısı ile birlikte kitabın son sayfasında yayınlanacaktır. Kitap bedel üstü bağış yapan yardımseverlerimizin almak istediği kitap âdetini bildirirlerse ve adreslerini bildirirlerse onların da teslimini yapacağız @Posta adresleri

isahin42@gmail.com hasankoksoy@gmail.com Sılagonumuz ‘’Kültür pınarı Kazancı’’Görsün Taşeli derelerimiz nasıl ırmak olup gürleyip akacak. KAZANCI KALKINDIRMA ve DAYANIŞMA DERNEĞİ KÜLTÜR SANAT ve TARİH KOMİSYONU

Bu haber 396 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel Haberler

Muhittin Tuncel Akparti Kazancı Belediye Başkanı Adayı Oldu.

Muhittin Tuncel Akparti Kazancı Belediye Başkanı Adayı Oldu. Muhittin Tuncel Akparti Kazancı Belediye Başkanı Adayı Oldu. Kazancı Belediye Başkanı Adayı Oldu.

Mevlüt Akgün Karaman Belediye Başkan Adayı Oldu.

Mevlüt Akgün Karaman Belediye Başkan Adayı Oldu. AK Parti Karaman Belediye Başkan adayı Mevlüt Akgün oldu.

ANKET

2024 Kazancı Belediye Başkanı Kim Olsun

Tüm Anketler

KAZANCI’DA DOĞAL BİTKİLERLE TEDAVİ USULLERİ;07 Ocak 2024

HABER ARA


Gelişmiş Arama

© 1999 - 2023 haber sitemize girilen ve yüklenen yazı, bilgi belge, içerik ve fotoğrafları Kazancı haber her türlü basım yayın kitap broşür vb işlerde kullanabilir sahipleri bu konuda muvakatname vermiş sayılır. ayrıca sitede yayınlanan her türlü veri kazancı haberden izin almadan kullanılamaz. Haber, Köşe Yazıları ve yorumların sorumluluğu sahiplerine ait olup, sitemiz bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi