Kazancı Haber (.Bir haberden daha fazlası.)
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM FORUM

EN ÇOK OKUNANLAR

Milletvekili adayı Atilla Zorlu’dan Açıklama

Milletvekili adayı Atilla Zorlu’dan Açıklama

Tarih 12 Mayıs 2023, 16:01 Editör Kazancı Haber

Geçtiğimiz günlerde bazı yerel yayın organlarında yayınlanan asparagas haber hakkında açıklama yaptı.

Ermenek Belediyesi Meclis Üyeleri Atilla Zorlu’nun açıklamalarını yalanlamalarını üzerine Zorlu, önceki açıklamasında olduğu gibi belediyeyi AKP’den borçlu aldığını ve borçsuz bir şekilde kasasında parayla devrettiğini yeniden hatırlattı.
Atilla Zorlu yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“16 Mart 2023 tarihinde Ermenek Belediye Başkanlığı görevinden istifa ederek milletvekili adayı olduğum günden bugüne kadar özellikle kampanyam sürecinde Karaman ve ilçelerinin tamamında Karaman halkı beni büyük bir sevgi seli ve teveccüh ile karşıladı.

Karaman halkının bu sevgisi beni Meclise göndermeye kararlı olduklarının göstergesidir. Şahsıma gösterilen bu teveccühü gören kumpasçı zihniyet seçime 3 gün kala asılsız iddia ve iftiralara başvurarak kampanya sürecini engellemeye çalışmaktadırlar.

Bu yapılanlar seçimin galibi olduğumuzun da tasdikidir. Yapılan bu tür karalamaları siz değerli hemşerilerimin yüksek vicdanına ve takdirine sunuyorum.

Diğer taraftan;
4 yıllık Belediye Başkanlığım süresince hukuk kurallarına uygun olarak şeffaf ve sosyal belediyecilik anlayışının gerektirdiği şekilde Ermenek’e hizmet etmeye gayretle çalıştım.

Bu süreçte hiçbir zaman muhalefet olmanın acziyetine sığınıp kimseyi suçlamadım. Hizmet etmemizi engellemeye çalıştılar. Birlikte çalıştığımız kişiler ya görevden alındı ya da azarlandılar. Yaşanan bu kötü olayları Devletçilik anlayışımız gereği siyasi propaganda malzemesi yapmadık.

Daha önce de açıkladığım gibi borçlu devraldığım belediyeyi borçsuz ve belirtiğim gibi kasasında parayla bıraktım.

Türkiye bir hukuk devletidir, söylediklerimin dışında iddiası olanların ilgili makamlara müracaatlarını tavsiye ve rica ediyorum. Karaman halkına şahsıma göstermiş olduğu yoğun ilgi ve sevgiden dolayı şükranlarımı sunuyorum.” Diye konuştu.

Bu haber 376 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Politika Haberleri

Muhittin Tuncel Kazancı Belediye Başkanı Oldu.

Muhittin Tuncel Kazancı Belediye Başkanı Oldu. 31 Mart 2024 yerel seçimleri ile yeni yerel yönetimlerini belirledi.

CHP Milletvekili Kasabamıza Geldi.

CHP Milletvekili Kasabamıza Geldi. CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan ÜNVER Kazancıya geldi.

ANKET

Alanya İl olursa Kazancı bağlansın mı
Tüm Anketler

Demokrasi Kazansın01 Nisan 2024

HABER ARA


Gelişmiş Arama

© 1999 - 2023 haber sitemize girilen ve yüklenen yazı, bilgi belge, içerik ve fotoğrafları Kazancı haber her türlü basım yayın kitap broşür vb işlerde kullanabilir sahipleri bu konuda muvakatname vermiş sayılır. ayrıca sitede yayınlanan her türlü veri kazancı haberden izin almadan kullanılamaz. Haber, Köşe Yazıları ve yorumların sorumluluğu sahiplerine ait olup, sitemiz bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi