KAZANCI HABER (... Bir Haberden Daha Fazlası ...)
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM FORUM
Kazancıllılar Deprem Bölgesinde

Kazancıllılar Deprem Bölgesinde

Tarih 15 Şubat 2023, 01:00 Editör Kazancı Haber

Depremde hayatlarını kaybetmiş olan vatandaşlarımıza Allah rahmet eylesin. Yaralılara acil şifalar dileriz. Vefat edenlerin yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

KAZANCILILAR   DEPREM    BÖLGESİNDE

Kazancı Belediye Başkanı  Sayın Muhittin Tuncel ve  personeli, gönüllü Kazancılılar, malzemeleri ve araçları,  iş makinaları başta olmak üzere  yanlarına alarak depremzedelere yardım için seferber olan tüm Kazancılıları, bağışta bulunanları, mayalı ekmek yapanları ve bu yardım seferberliğine destek veren tüm insanımızı kutluyoruz, Allah onlardan razı olsun diyoruz, kendileriyle gurur duyduğumuzu bilmelerini rica ediyoruz.

  Diğer taraftan, Anadolu’da muhtelif yerlere yerleştirilmiş olan Kazancı Oymağı temsilcilerinin en geniş yaşamakta olduğu il Kahraman Maraş ilimizdir. Bu ildeki en geniş Kazancılı aile ise,  soy isim olarak KAZANCI  kök oymak ismini almış olan Sayın Avukat Fahrettin Kazancı Beyin ailesidir. Kendisiyle ilk günden itibaren irtibat kurduk. Şehre dağılmış olan ailesi ile görüşmeleri, durumları hakkında bilgi almaları bile mümkün değildi.

Sayın Fahrettin Kazancı ile başkanımız Muhittin Beyi telefonda buluşturduk. Kendilerinin yanında olduğumuzu bildirdik. Maraş’tan bir müddet ayrılacaklarını öğrendik. Bu Kazancılı hemşehrimiz uzun zamandan beri bizim Kazancıya gelmeyi ve kökdaşlarıyla buluşup tanışmayı istiyordu. Bu buluşmanın ilerde gerçekleşmesini diliyoruz. Kazancılı Fahrettin Beyin tüm Kazancılılara selamları var. Kendisini arayıp geçmiş olsun dileklerini iletmek isteyenler için cep nosunu yazıyorum.
Avukat Fahrettin Kazancı, cep:0542 5730129  

Depremde hayatlarını kaybetmiş olan vatandaşlarımıza Allah rahmet eylesin. Yaralılara acil şifalar dileriz. Vefat edenlerin yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz. 13.02.2023 

Naci SÖZEN

Bu haber 80 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel Haberler

Antalya’da Karaman Vefası

Antalya’da Karaman Vefası Satranç müsabakaları için Antalya’ ya giden ekibe başkanlığını Karamanlı bir hemşerimizin üstlendiği bir STK ev sah...

ERÇEV, Fikret ÜNLÜ başarı ödülleri veriyor

ERÇEV, Fikret ÜNLÜ başarı ödülleri veriyor ERÇEV (Ermenek ve Çevresi Kültür ve Sosyal Dayanışma Vakfı) geçtiğimiz yıllarda aramızdan ayrılan hemşerimiz Fikret...

ANKET

Kazancı Haberi Hangi Sosyal Platformudan Takip Ediyorsunuz


Tüm Anketler

Şu Masada Kağıt Oynayanlar Nereli ?29 Mart 2023

HABER ARA


Gelişmiş Arama

© 1999 - 2023 Kazancı Haber Sitesindeki yazı, içerik ve fotoğraflar asla izinsiz kullanılmaz. Haber, Köşe Yazıları ve yorumlar sahiplerine ait olup, sitemiz bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi