Kazancı Beldesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM FORUM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ANKET

Kasabamızda Tarım ve Çiftçilerin en önemli sorunları nedir?

Tüm Anketler

İYİ PARTİ KARAMAN TEŞKİLATINDAN SONSUZ  ŞÜKRAN VE TEŞEKKÜR

İYİ PARTİ KARAMAN TEŞKİLATINDAN SONSUZ ŞÜKRAN VE TEŞEKKÜR

Tarih 03 Nisan 2019, 15:33 Editör Kazancı Haber

İYİ Parti Karaman Teşkilatı, 31 Mart Yerel Seçimlerin ardından Karaman kamuoyuna teşekkürlerini sundu.

Karaman’da, Ermenek İlçesinde İlçe Merkez Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanarak başarısını gösteren İYİ Parti İl ve Merkez İlçe Başkanlığı Karaman halkına şükranlarını sundu.

İYİ Parti Karaman İl Başkanı Kenan Arı, yaptığı açıklamada;

“Bildiğiniz gibi, biz İYİ Parti olarak 8 ay önce Türkiye'ye huzuru getirmek, gerginliği azaltmak, devletle insan arasında oluşan uçurumu gidermek ve ülkemize nefes aldırmak için yola çıktık.

Çünkü, Türkiye'nin demokrasi ve hukuk, ekonomi, dış politika, eğitim, güvenlik gibi pek çok sahada derin bir kriz içerisinde olduğuna, üretim toplumu olması gerekirken tüketim odaklı bir topluma dönüştüğümüze, bunun ülkeyi getirdiği noktayı, milletimizin yoksullaşmasını, toplumsal çürümenin boyutlarını görerek yeni bir bakış açısıyla tüm bu meselelerin çözülebileceğine inandık.

Milletimizin büyük çoğunluğunun, bu inanç ve düşüncemizde haklılığımızın farkında olduğunu da biliyoruz.

Yerel seçimlerle birlikte partimize gösterilen destekten dolayı partim ve şahsım adına halkımıza teşekkür ediyorum. Karamanımız ve ülkemiz adına alınan seçim sonuçlarının milletimize hayırlı olmasını diliyorum.

İYİ Parti olarak imkanımız ve olanaklarımız ölçüsünde Karaman’da yerel bir seçim süreci yaşadık. Zühtü Bahadır Bayraç adayımızla çalmadık kapı sıkmadık el neredeyse bırakmadık. Dert dinledik, seçim sürecinde nezaketi elden bırakmadık.

Ermenek İlçesinde Atilla Zorlu adayımıza olan güvenoyu ile seçimleri kazandık. Seçim süresinde bizimle el ele, kol kola, omuz omuza göğüs geren gecesini gündüzüne katan tüm teşkilat mensubu çalışma arkadaşlarımıza, Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza ve gönül vererek fedakarlıktan kaçınmayan tüm eş dost ve seçmenlerimize şükranlarımı sunar, huzurlarınızda teşekkür ederim.

Karaman halkımızın takdiri ile seçimleri kazanan Milliyetçi Hareket Partisi Başkan Adayı Savaş Kalaycı Bey’i de tebrik ediyoruz.

Yine Karaman ‘da seçimleri kazanan siyasi partilerin adaylarını ve kazanan muhtar adaylarını tebrik ediyoruz.

Böylece alınan bu sonuçlar, Karamanımız, ülkemiz ve milletimizin geleceğe olan umudunu artıran büyük bir kazanım olduğu yönündedir.

İYİ Parti, 24 Haziran seçim sürecini anlamlandıran partidir. Türkiye'yi yükseltme yolunda, bu anlamlandırmayı parlamento çalışmalarımıza da taşıyacağımız, milletimiz adına daha azimle çalışacağımız kesindir.

Bugün de aynı inancı taşımaktayız. Tüm teşkilatımızla birlikte, bizlere düşen de İYİ Parti'nin çözümcü, kapsayıcı, Karamanımız ve Türkiye'yi geleceğe taşıyacak vizyona sahip güvenilir bir yapı olduğunu göstermektir.

Bize göre, güçlü ve kalıcı bir siyasi parti olmanın gereği budur. Tekrar, seçim sonuçlarının Karamanımıza, ülkemize ve milletimiz hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Bu haber 7224 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset Haberleri

İYİ PARTİ KARAMAN MERKEZ İLÇE 2. OLAGAN KONGRESİNE GİDİYOR.

İYİ PARTİ KARAMAN MERKEZ İLÇE 2. OLAGAN KONGRESİNE GİDİYOR. İYİ PARTİ Karaman Merkez İlçe 2. olagan kongresi 14 Mart 2020 Cumartesi günü İsmet Paşa Caddesi üzerinde bulunan Y...

Ermenek te Ak Parti istifaları

Ermenek te Ak Parti istifaları Edinilen bilgiye göre Ermenek İlçesinde Ak Partiden istifa edenlerin sayısının 400'e ulaştığı öğrenildi.
Mollalıoğullarından Gazi Molla Hasan’ın Hikayesi22 Aralık 2020

EN ÇOK OKUNANLAR

© 1999 - 2020 Sitedeki isimler, içerik ve fotoğraflar izinsiz kullanılmaz. Haber ve yorumlar sahiplerine ait olup, sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi