Kazancı Haber (.Bir haberden daha fazlası.)
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM FORUM

EN ÇOK OKUNANLAR

Hoşca ve Dostca kalalım

Hoşca ve Dostca kalalım

Tarih 29 Temmuz 2013, 13:44 Editör Hasan Köksoy

Öncelikle İbrahim Demirtaş abimizin "Hoşcakalın" başlıklı yazısının "Dostca kalalım" şeklinde olmasını isterdim.

Öncelikle İbrahim Demirtaş abimizin "Hoşcakalın" başlıklı yazısının "Dostca kalalım" şeklinde olmasını isterdim. İbrahim abiye sitemize yaptığı katkılardan dolayı çok teşekkür ederim.“Meyve Veren Ağaç Taşlanır” derler,  biz site yönetimi olarak yaklaşık 14 yıldır iyi dilekleri kabul ediyor, taşlamalara da göğüs gerekiyoruz..

Kazancıhaber ekibi olarak; Naci Sözen, İbrahim Şahin, İbrahim Türker, Sedat Turan, Onur Özmen (Çatalbadem) hemşerilerimiz sitemizde uzun zamandır yazılarıyla haberleriyle destek veriyorlar kendilerine bu vesile ile teşekkür eder, devamında başarılar dilerim. Ayrıca yine sitemizde sürekli olmasa da ara sıra destek veren diğer köşe yazarlarımıza, haber elemanlarımıza  ve misafir yazarlarımıza çok teşekkür ederim..
Sitemizde bu güne kadar haber ve yazı yazmak için birçok hemşerimizi davet ettik ve medeni cesaretlerini kırarak çok güzel işler başardılar. İbrahim Demirtaş abimizi ilk yazılarını yazmak için teşvik ettiğim zaman "Bilmem ki acaba yazabilir miyim" gibi çekinceleri vardı, şimdi yorumlardan da anlıyoruz ki insan bir işe başlamadan kendi gücünün farkına varamazmış. Demirtaş abimiz kazancı haberlerini yakinen takip ederek sitemizin memleket haberlerini bizlere duyurdu, sağ olsun var olsun umarım İbrahim abi de yine yazılarına devam eder ve kendine has üslubu ile tekrar aramızda döner, kısa bir tatil molası verdiğini düşünüyorum…

Günümüzde maalesef haber sitelerinde genelde şöyle bir kanı vardır. Haber siteleri belli bir görüş ve kesimin yayın aracı gibi görülür veya görülmek istenir, o yüzden yorumlarda ona göre yapılır doğru olsa dahi katılmaz, öngörülü davranır. İşte kazancıhaber’deki tek olmayan şey de budur hiç kimsenin veya bir tarafın haber sitesi değildir, sadece ve sadece kazancı ve kazancılılarla ilgili haber ve bölgesel konuları yayınlamaktadır.

Kazancıhaber kurarken amacımız çevremizdeki siteler var bizimde olsun, teknolojik gelişmelere ayak uydurmak beldemizi tanıtmak ve potansiyelimizi; İl, İlçe ve bölgemize göstermekti. Kazancılıların neler yapabildiğini kanıtlamak, güncel konularda gündem oluşturarak, bölgede söz sahibi olmak için caba sarf etmekti.

Bunu da kısmen de olsa başardığımızı sanıyorum. Netice itibariyle sitemizde; kim olursa olsun bir selam, kelam yazmak istese dahi sitemiz herkese, her kesime açıktır. Bizim için önemli olan kazancılı olmanın vermiş olduğu gurur ve memleketimize hizmet etmenin vermiş olduğu onurdur. Gerisi teferruattır.
Hoşca kalın, dostca kalın…
 
Hasan KÖKSOY- Kazancı Haber

Bu haber 2231 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Sitemiz Hakkında

SAHA BELEDİYEDEN, FORMA KAZANCI HABERDEN

SAHA BELEDİYEDEN, FORMA KAZANCI HABERDEN Kasabamıza ve sporcularımıza hayırlı olsun.

Bizi İnstagramdan takip edin..

Bizi İnstagramdan takip edin.. Kazancı ve bölgemizden daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

ANKET

Alanya İl olursa Kazancı bağlansın mı
Tüm Anketler

Demokrasi Kazansın01 Nisan 2024

HABER ARA


Gelişmiş Arama

© 1999 - 2023 haber sitemize girilen ve yüklenen yazı, bilgi belge, içerik ve fotoğrafları Kazancı haber her türlü basım yayın kitap broşür vb işlerde kullanabilir sahipleri bu konuda muvakatname vermiş sayılır. ayrıca sitede yayınlanan her türlü veri kazancı haberden izin almadan kullanılamaz. Haber, Köşe Yazıları ve yorumların sorumluluğu sahiplerine ait olup, sitemiz bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi